ramii

Adres: Zielona 87 b
Telefon: 533 323 561
Miejscowość: Bolechowice
Kod pocztowy: 32-082
Opis


Metal i drewno, przed konserwacją i malowaniem, wymagają odpowiedniej obróbki. Nie chodzi tylko o zdarcie starej, zniszczonej nawierzchni, rdzy czy też niwelację wszelkich skaz. Istotne bowiem jest przygotowanie powierzchni tak, by łatwiej absorbowała lakier, środek antykorozyjny, a w końcu farbę.

Dobór materiałów ściernych wbrew pozorom jest bardzo ważny. Chodzi tu nie tylko o skuteczność zdzierania starej nawierzchni, ale przede wszystkim o komfort pracy. Drący się cały czas papier ścierny będzie bardziej irytował, niż pomagał w odpowiedniej obróbce materiału.

Dlatego też sklep Ramii.pl na stronie http://www.ramii.pl/pl/farby/materialy-scierne-indasa,69.htm przygotował wybór profesjonalnych materiałów ściernych. Są to zarówno produkty przeznaczone do pracy ręcznej, jak i z wykorzystaniem elektronarzędzi. Ich wytrzymałość, a także odporność m.in. na wodę, gwarantuje dużo pewniejszą, szybszą i łatwiejszą pracę. Wystarczy wejść na stronę, dobrać odpowiedni produkt do konkretnych wymogów, określić przy zamówieniu gradację i po szybkiej dostawie można wziąć się do pracy.

Utworzono: 2019-04-30

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)FIRZMY Z OKOLICYCopywriter.pl

DetoksVIP

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska