Noti Sp. z o.o.

Adres: Sowia 19
Telefon: 48 61 89 66 480
Miejscowość: Tarnowo Podgórne
Kod pocztowy: 62-080
Opis


Nowoczesność często kojarzy nam się z luksusem, na który stać najbogatszych, co nie jest prawdą. Firma noti.pl stworzyła serię gustownych mebli o nowatorskim charakterze, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy z miłości do tradycji, chcieliby posiadać w swoim domu wyszukany mebel łączący oba te nurty — nowego ze starym.

W ofercie wielobarwnych wzorów i różnorodnych faktur można znaleźć nowoczesne fotele, które zachwycą prostotą wykonania. Co ważne, dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą w łatwy sposób zagospodarować przestrzeń biura, recepcji, sieci handlowych czy sprzedażowych.

Projektanci czerpią inspirację ze źródeł. Stąd też w ofercie można znaleźć fotele inspirowane skandynawskim stylem, który charakteryzuje wygoda i niebanalna konstrukcja, wyróżniającą się lekkością i stabilnym podparciem dla pleców. Inne modele jak Hussar, został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność. Wysokie oparcie dostępne w trzech różnych wysokościach przeznaczone jest do powierzchni użytkowych albo mieszkalnych, a to wszystko za sprawą prostej i ponadczasowej formy.

Utworzono: 2019-02-24OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)FIRZMY Z OKOLICYBellbox sp. z o.o.

Culina 3D Sp. z o.o.

DALPO SP. Z O.O.