LIMBA

Adres: Górnośląska 11
Telefon: +48 32 677 16 92
Miejscowość: Poręba
Kod pocztowy: 42-480
Opis


Mieszkańcy Zawiercia i okolic, których interesują meble kuchenne na wymiar, powinni bliżej zapoznać się z tym, co przygotowała dla nich firma limba.com.pl. W swojej ofercie posiada profesjonalne doradztwo, przygotowywanie fachowego projektu oraz produkcję mebli.

Wyposażenie kuchni powinno być w stu procentach dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki możliwości stworzenia mebli, które będą dobrane do wskazanego pomieszczenia, nabywcy mogą być pewni, iż efekt końcowy będzie dla nich zadowalający.

Producent służy pomocą w doborze kolorów i rodzajów frontów, ilości i wielkości szafek i szuflad, rodzaju oświetlenia. Daje także szansę na zakup szkła hartowanego, montowanego między dolne a górne szafki, wzbogaconego wybranymi grafikami w rozmaitej kolorystyce. Na stronie internetowej firmy, można przejrzeć zdjęcia zakończonych już projektów.

Utworzono: 2019-01-31OPINIA


Meble kuchenne, które zamówiliśmy w firmie Limba, okazały się estetyczne i solidnie wykonane. Spełniły nasze oczekiwania, w końcu nasza kuchnia wygląda tak jak sobie zamarzyliśmy.
Opublikowane przez: kandid Data: 2019-03-28 11:47:03 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)FIRZMY Z OKOLICYKlinika Markowicz

Maxsote

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz