Zielony Pomponik

Adres: Graniczna 24
Telefon: 533 850 914
Miejscowość: Kościan
Kod pocztowy: 64-000
Opis


Nieprzeciętną dekoracją każdego przyjęcia urodzinowego, w którym uczestniczą dzieci, są balony zwierzaki. Dzieci są zafascynowane unoszącymi się w powietrzu balonikami w kształcie dinozaurów, lisków, szopów, małpek, słoników, delfinków czy jednorożców i niejedno chciałoby mieć taki balon. Zwykle napełniane są helem, który dość długo utrzymuje je w powietrzu, także dzięki dobrej jakości lateksu, z którego są wykonane. Nie ma problemu z ich napełnieniem i nie trzeba się obawiać o to, że pękną, gdyż są o wiele bardziej wytrzymałe niż zwykłe balony. 

Poza dekoracją sali, baloniki zwierzątka mogą także stanowić prezent dla malucha lub dodatek przyczepiony do głównego prezentu. Te piękne baloniki można kupić w sklepie internetowym na stronie zielonypomponik.pl, gdzie znajduje się także mnóstwo innych wspaniałych dekoracji na różne okazje. Na przykład Baby Shower może być uświetnione balonikiem w kształcie różowego lub niebieskiego bociana niosącego niemowlę.

Utworzono: 2018-09-13OPINIA


Balony w kształcie zwierzaków bardzo spodobały się mojemu rocznemu synkowi, a miał je właśnie na swojej urodzinowej imprezie.
Opublikowane przez: Kaja Makowska Data: 2019-05-21 15:02:07 Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)FIRZMY Z OKOLICYBellbox sp. z o.o.

Culina 3D Sp. z o.o.

DALPO SP. Z O.O.